GRİ KARTON

GRİ KARTON Ürünümüz 280 gr/m² – 450 gr/m² arasında ithal edilip,Yurtiçi müşterilerimize Dilimlenmiş Bobin  veya Tam Bobin olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

Gri karton ve mukavva malzemeler her sektörde kullanılabilir. Gri Karton ve Mukavva ürünler düzgün satıhlı ve %100 geri dönüşümlü kağıtlardan üretilir.Kalite, cins, kalınlık ve ağırlık gibi değişik spesifik özelliklere cevap verebilen markalarımız ile satışa sunuyoruz.

GRİ KARTON KULLANIM ALANLARI

FLUTİNG Ürünümüz 100 gr/m² – 200 gr/m² arasında ithal edilip,Yurtiçi müşterilerimize Dilimlenmiş Bobin  veya Tam Bobin olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

Fluting kâğıdımız, statik ve dinamik yük direnci yüksek, nem emiciliği olan, kullanıcısına beklentilerini veren atık kâğıttan oluşturulmuş kaliteli endüstri kâğıdıdır. Oluklu mukavva imalatında ondüle kâğıdı olarak kullanılır.

 

TESTLİNER Ürünümüz 100 gr/m² – 200 gr/m² arasında ithal edilip,Yurtiçi müşterilerimize Dilimlenmiş Bobin  veya Tam Bobin olarak satışı gerçekleştirilmektedir.

Geri dönüşüm kağıtlardan yapıldığı için oldukça ekonomiktir. Karton koli üretiminde Kraftliner, Testliner ve Fluting kombinasyonu ile üretim çeşitliliği bulunmaktadır. Endüstrinin farklı alanlarında kullanımı mevcuttur. Koli imalatının dışında, Kaydırmaz kağıtlar, Oto Paspasları, tekstil ara kağıtları başlıca kullanıldığı alanlardır.