Diya Köşebent olarak kesimli koli ve kutuları isteğinize göre baskılı ve baskısız istenilen her ebat ve ölçülerde üretim yapılmaktadır.
Bir çok hassas ürünün sevk edilmesi ve ambalajlanmasında çok sıklıkla kullanılan ve ürününüzün sevkiyat sırasında sallanma, kırılma ve her türlü zarar görmesini engeller.

Kalıplı kutular SİZE ÖZEL ürünlerdir.
Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel tasarlanmış oluklu mukavva ve gri kartondan özel kesimli kutular üretilmektedir.

Üretimlerimizde B, C, CB, EB, DALGA TSS, TST, SSS, BSS, BST kalitelerde mevcuttur.

PİZZA KUTUSU, HALI ŞAPKASI,AYRAN KOLİSİ VE TAVALAR … v.b.

KALIPLI KUTU ÖZELLİKLERİ

GEÇME TABANLI KALIPLI KUTU

TELESKOPİK TAVA TİPİ KUTU

TEK PARÇA TELESKOPİK KALIPLI KUTU

KİLİTLİ TAVA KALIPLI KUTU

TEK PARÇA TELESKOPİK KALIPLI KUTU

TEK PARÇA TELESKOPİK KALIPLI KUTU

TEK PARÇA TELESKOPİK KALIPLI KUTU

ARA KARTON SEPERATOR

GEÇME TABANLI KALIPLI KUTU

TEK PARÇA TELESKOPİK KALIPLI KUTU

KALIPLU KUTU TÜRLERİ

GEÇME TABANLI KUTU

Kalıplı kutu çeşitlerinden olan bu kutu, bant gerektirmeden belirli bir sıra ile kapatılınca kilitlenen alt ve üst kapakları nedeniyle genellikle tüketici ambalajı olarak değerlendirilir.

TELESKOPİK TAVA TİPİ KUTU

Kalıplı veya standart olarak üretilen bu tavalar, düz şekilde sevk edilirler. Kurulduktan sonra köşeleri kullanıcı firma tarafından yapıştırılır veya dikilir.

TEK PARÇA TELESKOPİK KUTU

Genellikle otomatik dolum makinelerinde kapatılan bu kutu, çok amaçlıdır. Dayanıklı tüketim mallarından ete kadar pek çok ürünü paketler. Üst üste istife dayanıklıdır.

KİLİTLİ TAVA KUTU

Kalıplı kutu çeşitlerinden olan bu tava, diğer tiplerle birlikte kapalı olarak kullanıldığı gibi, otomatik dolumun söz konusu olmadığı hallerde, kullanıcı tarafından elle katlanarak kurulan, teleskopik olarak kullanıldığında son derece dayanıklı bir ambalajdır. Genellikle şişe, kavanoz vb. ürünler için kullanılan tava; havalandırma ve tutamak yerleri eklenerek kiraz vb. meyvelerin ambalajı olarak kullanılır.

OTOMATİK DOLUM TAVASI

Kalıplı kutu çeşitlerinden olan bu tava, meşrubat gibi ürünlerin ambalajlanmasında kullanılır. Kullanımı oldukça yaygın olan ekonomik bir tiptir.